Forum Klanu FPS i Jego Fanów

Famosos Para Sempre


#1 2009-04-24 18:45:52

War_FPS

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 8
Punktów :   

Opinie

Tu mozesz napisać opinie o klanie FPS!

Offline

 

#2 2009-04-28 18:19:50

XxDannYxX

Moderator

Zarejestrowany: 2009-04-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Opinie

Moim skromnym zdaniem jest to 1 z najleprzych klanow na HG ;] pozdrawiam

Offline

 

#3 2009-05-01 17:56:33

Majki83

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Opinie

a moim nieskromnym (bo skromnosc jest dla ludzi co nic ciekawego o sobie powiedziec nie umieja) zdaniem jestescie naj moje kochane mordeczki:P haha
cos konstruktywniej....

acek-a ta morda rozkrecalismy to wszytko na wp, chyle czola przed nim bo spedzilismy na wspolnej grze od chuuuuu** czasu zwlaszcza klejac coh metoda taxowania mulow na wp..

Eist obecnie offline- mordeczka tez z wp- mial zapal...zero spania cigle zapiepszal....i w sumie to on zaiinicjowal FPS na HG poklony dla tej mordeczki rowniez...

Firzen alias Przemek - morda z wp rowniez...owczesny gosu player by ropucha_fps...ciekawe czasy szczegolnie jego umiejetnosc gry na pingach  pow 1****...respekt dla ciebie mordo

Radigal- radi kolejna morda z wp.... radi to radi nic dodac nic ujac...wie o co cmon i juz

klapek alias baran z wp - szybko sie uczacy b mily i pozytywny

war-swiezy nabytek w FPS... nie zawiodl mnie a wrecz zaskoczyl pozytywnie b pomocny i wie o co tu chodzi

danny
- rowniez swierzy zolnierz w FPS- mordeczka kumajaca d2, takze mnie nie zawiodl...ps dana kojarze z wp bodajrze...a wlasnie dann przed resem nie znajac cie jeszcze brlaem twojego pala na ut:P dziekuje:)(pewnie o tym sam nie wiedziales)

werbello alias koko(chyba bardziej znane) - morda kochana z wp ... dla mnie to byl zawsze kolekcjoner itemz..czegos nie masz zglos sie do niego on pewnie ma:P... obecnie offline ( z przyczyn koniecznych) b pozytywny ziombelek milo go wspominam....

reszty offlinerowcow nie mialem mozliwosci poznac ale moze bedzie ejszcze okazja:)

pzdr dla all

Offline

 

#4 2009-05-14 14:43:16

firzen

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-14
Posty: 6
Punktów :   

Re: Opinie

moje zdanie o tym klanie to fps>all tak nieco skromno ale ujdzie w tlumie

Offline

 

#5 2009-05-31 20:41:14

Prophecy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 6
Punktów :   

Re: Opinie

na Hg najlepszy klan nie ma co nawet o tym dyskutowac;P ale na innych realmach swego czasu spotkalem tez rownie dobre lub nawet lepsze... ale coz mlody klan rozwijajta sie ludziska

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.42gdh.pun.pl www.psychologia-artykuly.pun.pl www.shinobininjarpg.pun.pl www.nightwolves-guild.pun.pl www.unionek.pun.pl